Series
Ratings
59
Choushinsei FlashmanRated ★ 4.5
Padam PadamRated ★ 4.0
원피스 1기Rated ★ 4.0- Invisible ManRated ★ 4.0
- Emperor of the SeaRated ★ 4.5
Hur JunRated ★ 4.5
Money's WarfareRated ★ 4.5
Fashion 70'sRated ★ 5.0
GiantRated ★ 5.0- Black Rubber ShoesRated ★ 4.0
- Naruto ShippūdenRated ★ 4.5
- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.0
- Nine Tailed FoxRated ★ 3.5
City HunterRated ★ 4.0- Naruto ShippūdenRated ★ 4.5
- Naruto ShippūdenRated ★ 4.5
Jang Hee BinRated ★ 4.5- Naruto ShippūdenRated ★ 4.5
Ballad of Seo-dongRated ★ 4.0
The King 2 HeartsRated ★ 3.0