Titles you rated
Jujutsu KaisenRated ★ 2.5
Dead SetRated ★ 3.5
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 2.5
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.0
Olaf PresentsRated ★ 2.0- Damn Good CompanyRated ★ 3.5
Wednesday Season 1Rated ★ 3.5
The SimpsonsRated ★ 3.5
The SimpsonsRated ★ 3.0
The SimpsonsRated ★ 3.5
The SimpsonsRated ★ 3.5
The SimpsonsRated ★ 3.5
The SimpsonsRated ★ 4.0
The SimpsonsRated ★ 4.0
The Slave HuntersRated ★ 2.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 2.0
Boys Over FlowersRated ★ 2.0
Beethoven VirusRated ★ 3.0
Behind the White TowerRated ★ 2.5
Money's WarfareRated ★ 3.5