Series
Ratings
26
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5
My MisterRated ★ 5.0
WandaVisionRated ★ 4.5
The Queen's GambitRated ★ 4.5
The School Nurse FilesRated ★ 3.5
Be MelodramaticRated ★ 5.0
Golden TimeRated ★ 4.5
Another Miss OhRated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 4.5
New GirlRated ★ 4.0
Splash Splash LoveRated ★ 3.0
The ProducersRated ★ 3.5
Reply 1997Rated ★ 5.0
New HeartRated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 3.5
Reply 1994Rated ★ 3.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
Abnormal SummitRated ★ 3.5