Series
Ratings
195
Kono Oto Tomare!: Sounds of LifeRated ★ 5.0
MineRated ★ 4.0
Our Beloved SummerRated ★ 4.0
My Golden KidsRated ★ 3.0
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 3.0
UnorthodoxRated ★ 4.5
QueendomRated ★ 3.5
AnnaRated ★ 3.5
Inventing AnnaRated ★ 3.5
Our BluesRated ★ 3.5
The Red SleeveRated ★ 3.5
Street Woman FighterRated ★ 4.0
AtypicalRated ★ 4.0
AtypicalRated ★ 4.0
AtypicalRated ★ 5.0
AtypicalRated ★ 4.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 3.5
Sporty SistersRated ★ 4.0
Society GameRated ★ 2.5- Men on a MissionRated ★ 1.0