Series
Ratings
86
Bloodhounds Season 2Rated ★ 1.5
You and Everything ElseRated ★ 4.0
Low LifeRated ★ 3.5
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Big Bet Season 2Rated ★ 4.0
Big Bet Season 1Rated ★ 4.0- ShortpaperRated ★ 4.0
Unpretty Rapstar 1Rated ★ 3.5- SkinsRated ★ 3.5
- Charingeon Jwippuldo EobsjimanRated ★ 3.5
Produce 101Rated ★ 4.0
Street Girls FighterRated ★ 3.5
Street Woman Fighter 2Rated ★ 4.0- 태어난 김에 음악일주Rated ★ 2.5
Agents of Mystery Season 1Rated ★ 2.0
Street Woman FighterRated ★ 4.0
I Am Groot Season 1Rated ★ 4.0
Work Later, Drink NowRated ★ 3.5