Series
Ratings
56- New NonstopRated ★ 4.5
- Brilliant LegacyRated ★ 5.0
The Greatest LoveRated ★ 5.0
Sweet 18Rated ★ 5.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 4.5
Autumn in My HeartRated ★ 5.0
Hello, FranceskaRated ★ 4.0
The Slave HuntersRated ★ 5.0- Magic Kid MasuriRated ★ 5.0
Rustic PeriodRated ★ 5.0
The LegendRated ★ 5.0
JumongRated ★ 5.0
Famous PrincessesRated ★ 5.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 4.0
SignRated ★ 5.0
You're BeautifulRated ★ 5.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 5.0
Temptation of WifeRated ★ 4.0
Couple or TroubleRated ★ 5.0
New HeartRated ★ 5.0