Series
Ratings
25- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 4.5
The ResurrectedRated ★ 3.0
Bayside ShakedownRated ★ 5.0
Delicious in DungeonRated ★ 4.0
Station ElevenRated ★ 5.0
RevenantRated ★ 3.0
Through the DarknessRated ★ 4.5
MIU404Rated ★ 5.0
The Bad KidsRated ★ 5.0
The Bear Season 3Rated ★ 5.0
The Bear Season 2Rated ★ 5.0
The Bear Season 1Rated ★ 5.0
A Virtuous BusinessRated ★ 4.5
Moving Season 1Rated ★ 5.0
Hello, FranceskaRated ★ 5.0
Legal HighRated ★ 4.0
On the Verge of InsanityRated ★ 5.0
VIPRated ★ 3.5
The Village: Achiara's SecretRated ★ 4.0
KairosRated ★ 4.5