Movies
Ratings
1790
Caught StealingRated ★ 2.5
Blade Runner 2049Rated ★ 3.0- Whispering WaterRated ★ 1.5
28 Years Later: The Bone TempleRated ★ 3.5
AmélieRated ★ 4.5
MercyRated ★ 2.5
Send HelpRated ★ 3.5
Project Hail MaryRated ★ 4.0
Society of the SnowRated ★ 4.0
The RoadRated ★ 3.0
Burn After ReadingRated ★ 4.0
A Serious ManRated ★ 3.5
FargoRated ★ 3.5
Lady MacbethRated ★ 3.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.0
The Ballad of Buster ScruggsRated ★ 3.5
ChallengersRated ★ 3.5
28 Years LaterRated ★ 3.0
A House of DynamiteRated ★ 3.5
The Thursday Murder ClubRated ★ 2.0