Series
Ratings
34
Tomorrow's CantabileRated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0- DEATH NOTERated ★ 3.0
New HeartRated ★ 5.0
Six Flying DragonsRated ★ 5.0- 원피스 10기 : 에니에스로비 PART3Rated ★ 5.0
- 원피스 9기 : 에니에스로비 PART2Rated ★ 5.0
- 원피스 8기 : 에니에스로비 PART1Rated ★ 5.0
- 원피스 7기 : 워터세븐 PART2Rated ★ 5.0
- 원피스 6기 : 워터세븐 PART1Rated ★ 5.0
- 원피스 5기Rated ★ 5.0
- 원피스 4기Rated ★ 5.0
- 원피스 2기Rated ★ 5.0
- 원피스 3기Rated ★ 5.0
원피스 1기Rated ★ 5.0
Bring It On, GhostRated ★ 5.0
Behind the White TowerRated ★ 5.0
Hyde, Jekyll, MeRated ★ 5.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0