Series
Ratings
29
Romance BlueRated ★ 4.0
YoungerRated ★ 4.5
YoungerRated ★ 4.0
Witch's RomanceRated ★ 5.0
PastaRated ★ 5.0
Worlds WithinRated ★ 4.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 2.5
LostRated ★ 2.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
Warm and CozyRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
Cheer Up!Rated ★ 5.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 5.0- SkinsRated ★ 4.0
Man from the EquatorRated ★ 5.0- SoulmateRated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 5.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0