Titles you rated
- Toyo Miseuteri GeukjangRated ★ 5.0
Ruler of Your Own WorldRated ★ 2.0
On AirRated ★ 1.0
Behind the White TowerRated ★ 2.5
Radio StarRated ★ 3.5
Dragon Ball GTRated ★ 1.0
Summer ScentRated ★ 2.0- Wonders of the UniverseRated ★ 2.0
EBS Space SympathyRated ★ 3.0- 다큐프라임 - 킹메이커Rated ★ 3.0
Dragon Ball Z Kai: Majin Buu SagaRated ★ 3.0- Smile, YouRated ★ 1.5
Personal TasteRated ★ 2.0
Great Teacher OnizukaRated ★ 3.0
The SimpsonsRated ★ 3.5
The SimpsonsRated ★ 3.5
The SimpsonsRated ★ 4.0
The SimpsonsRated ★ 3.5
Rude Miss Young Ae Season 11Rated ★ 4.0
24Rated ★ 3.5