Titles you rated
The DinosaursRated ★ 3.5- Three Idiots in KenyaRated ★ 3.5
Alice in BorderlandRated ★ 3.0
Crime Scene ZeroRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 3.0
Better Late Than Single Season 1Rated ★ 3.5
The Devil's Plan 2Rated ★ 3.5
Resident PlaybookRated ★ 4.0
The Devil's PlanRated ★ 4.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 5.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.5
Squid Game Season 2Rated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 5.0
The 8 ShowRated ★ 4.0
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 4.5
Moving Season 1Rated ★ 5.0
D.P. Season 2Rated ★ 4.0