Titles you rated
- Physical: AsiaRated ★ 3.5
Chainsaw ManRated ★ 3.5
DexterRated ★ 5.0
Squid Game Season 3Rated ★ 3.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
DAN DA DANRated ★ 4.0
The Promised NeverlandRated ★ 4.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.5
Kaiju No. 8Rated ★ 4.0- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 4.5
Alice in Borderland Season 2Rated ★ 3.5
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 3.5
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
WandaVisionRated ★ 4.5
Big Bet Season 2Rated ★ 3.5
Big Bet Season 1Rated ★ 4.0
Mask GirlRated ★ 3.5
The Queen's GambitRated ★ 5.0
D.P. Season 2Rated ★ 4.0