Series
Ratings
16
The Great Queen SeondeokRated ★ 3.5
Sanrio BoysRated ★ 3.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 2.0
Steven UniverseRated ★ 4.5- Love Live! School Idol ProjectRated ★ 4.0
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 1.5- Haken no HinkakuRated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 3.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 3.5
It Started With a KissRated ★ 3.5
Ghost StoriesRated ★ 3.5
New HeartRated ★ 4.5
Couple or TroubleRated ★ 3.0
The Seven Deadly SinsRated ★ 3.0
Coffee PrinceRated ★ 3.5