Titles you rated
Keizoku 2: SPECRated ★ 3.5
Tastefully YoursRated ★ 3.5
PlutoRated ★ 4.0
Whale Store xoxoRated ★ 5.0
Love DesignRated ★ 4.0
Grand Maison Tokyo SpecialRated ★ 3.0
Agents of Mystery Season 2Rated ★ 5.0
Agents of Mystery Season 1Rated ★ 5.0- Pretty Proofreader Season 2Rated ★ 3.5
The Secret of UsRated ★ 3.0
Pingu Season 6Rated ★ 3.5- Kiko-chan's SmileRated ★ 4.0
- Dooly the Little DinosaurRated ★ 4.0
Chibi Maruko-chan Season 1Rated ★ 3.5- Magical DoReMiRated ★ 3.5
Digimon AdventureRated ★ 4.5
Magic of ZeroRated ★ 3.0- 천하제빵Rated ★ 3.0
GTO: Great Teacher Onizuka Season 1Rated ★ 3.5- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.0