Titles you rated
BurningRated ★ 5.0
One Fine Spring DayRated ★ 4.0
The Exit 8Rated ★ 4.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 3.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
GattacaRated ★ 5.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Punch-Drunk LoveRated ★ 1.5
100 Yen LoveRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
The ContactRated ★ 4.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 5.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.5
Case Closed: The Million-Dollar PentagramRated ★ 2.0
Crayon Shin-chan: The Adult Empire Strikes BackRated ★ 3.0
8 MileRated ★ 3.0
Evil Does Not ExistRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.5
WonkaRated ★ 2.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.5