Movies
Ratings
987
Flying ColorsRated ★ 4.0
Deadpool 2Rated ★ 4.0
Crayon Shin-chan: The Adult Empire Strikes BackRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 4.0
The FortressRated ★ 4.0
HellboyRated ★ 3.0
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 4.0
AquamanRated ★ 3.0
The UnforgivenRated ★ 3.5
ArrivalRated ★ 4.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.0
SplitRated ★ 3.5
Little ForestRated ★ 3.5
LoganRated ★ 4.0
Ella EnchantedRated ★ 2.0- DoctorRated ★ 1.0
The Loved OnesRated ★ 2.5
CarrieRated ★ 2.0
AttractionRated ★ 2.0
The Devil's DoubleRated ★ 3.0