Series
Ratings
94- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 5.0
STEINS;GATERated ★ 1.5
GachiakutaRated ★ 2.5
JoJo’s Bizarre Adventure STONE OCEANRated ★ 2.5
Solo LevelingRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Squid Game Season 3Rated ★ 3.0
KarmaRated ★ 3.5
WestworldRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
PlutoRated ★ 5.0
Kaiju No. 8Rated ★ 4.5
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 2.5
Moving Season 1Rated ★ 4.5
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5
My DearestRated ★ 4.0