Series
Ratings
136
The Worst of EvilRated ★ 3.0
Gangnam B-SideRated ★ 2.0
Parasyte: The GreyRated ★ 3.0
Sweet and Sour ChickenRated ★ 2.0
A Shop for KillersRated ★ 3.5
Sunderland Til I Die Season 3Rated ★ 3.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.0
Trigun StampedeRated ★ 2.5
LTNSRated ★ 3.0- School Rumble: 2nd SemesterRated ★ 3.5
- School RumbleRated ★ 3.5
Hell's Kitchen: The American DreamRated ★ 2.0
Welcome to Wrexham Season 2Rated ★ 3.5
Welcome to Wrexham Season 1Rated ★ 3.0
Zom 100: Bucket List of the DeadRated ★ 3.0
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 3.0
Moving Season 1Rated ★ 3.0- Fighting SpiritRated ★ 4.5
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.0