Titles you rated
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Squid Game Season 3Rated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0- 사상검증구역: 더 커뮤니티Rated ★ 4.5
Captains of the WorldRated ★ 4.5
BeckhamRated ★ 4.0
Sunderland Til I DieRated ★ 3.5
Sunderland Til I DieRated ★ 4.0
I Am SoloRated ★ 4.5
Money GameRated ★ 3.5
Love Playlist Season 1Rated ★ 4.0
Bridal MaskRated ★ 4.0
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 4.0
Crash Course in RomanceRated ★ 3.0
Witch HuntRated ★ 4.0
Movie RoomRated ★ 3.5
Nodame CantabileRated ★ 4.0