Series
Ratings
34- 원피스 7기 : 워터세븐 PART2Rated ★ 4.5
- 원피스 6기 : 워터세븐 PART1Rated ★ 4.5
- Solitary Gourmet SPRated ★ 5.0
- 원피스 5기Rated ★ 5.0
- 원피스 4기Rated ★ 5.0
Assassination ClassroomRated ★ 5.0
Assassination ClassroomRated ★ 5.0- 원피스 3기Rated ★ 5.0
- 원피스 2기Rated ★ 4.5
원피스 1기Rated ★ 5.0- Midnight Diner Season 1Rated ★ 5.0
Tokyo GhoulRated ★ 5.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 5.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 5.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 5.0
Haikyuu!!Rated ★ 5.0
Nodame CantabileRated ★ 5.0
Solitary Gourmet Season 2Rated ★ 5.0
Digimon AdventureRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 5.0