Movies
Ratings
528
MontageRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
A Bloody AriaRated ★ 3.5
Drunken MasterRated ★ 4.5
Charlie's Angels: Full ThrottleRated ★ 3.5
BladeRated ★ 3.5
Ninja AssassinRated ★ 3.5- Sex Is Zero 2Rated ★ 3.5
Margin CallRated ★ 3.0
ChawRated ★ 3.0
Police StoryRated ★ 3.5
For the EmperorRated ★ 3.0
PoongsanRated ★ 4.0
Rush Hour 3Rated ★ 4.0
The DealRated ★ 3.0
Ace Ventura: Pet DetectiveRated ★ 3.5
xXxRated ★ 3.5
Officer of the YearRated ★ 3.0
R2B: Return to BaseRated ★ 4.0
No MercyRated ★ 3.5