Series
Ratings
105
The Art of SarahRated ★ 4.0
Severance Season 1Rated ★ 5.0
The Price of ConfessionRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
ShōgunRated ★ 4.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
Shop of the LampRated ★ 4.5- DoubtRated ★ 4.5
- The FrogRated ★ 4.0
The WhirlwindRated ★ 4.5
Moving Season 1Rated ★ 4.5
Beef Season 1Rated ★ 4.0
The Glory Part 2Rated ★ 5.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.5
You Season 4Rated ★ 4.0
House of the Dragon Season 1Rated ★ 5.0
Russian DollRated ★ 3.5
The Big Bang Theory Season 3Rated ★ 0.5
Prison Break Season 2Rated ★ 0.5
The Big Bang Theory Season 2Rated ★ 0.5