Movies
Ratings
19
FlippedRated ★ 3.0
Wreck-It RalphRated ★ 5.0
Captain FantasticRated ★ 5.0
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
10 Things I Hate About YouRated ★ 4.5
The Spy: Undercover OperationRated ★ 5.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 5.0
The Kirishima ThingRated ★ 4.5
The Truman ShowRated ★ 5.0
SecretRated ★ 5.0
Inside OutRated ★ 4.5
Love ActuallyRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
Sing StreetRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 5.0
Big Hero 6Rated ★ 4.0
MoonlightRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 4.5
La La LandRated ★ 5.0