Movies
Ratings
75
Kill Your DarlingsRated ★ 4.0
Life Is BeautifulRated ★ 4.0
The WhistleblowerRated ★ 3.0
Dead Poets SocietyRated ★ 3.5
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 3.0
Warm BodiesRated ★ 2.5
The Maze RunnerRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.0
Ode to My FatherRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 3.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.5
Love ForecastRated ★ 2.5
Iron ManRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 5.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
Girl in the Sunny PlaceRated ★ 3.5
Rise of the GuardiansRated ★ 4.0
Fantastic FourRated ★ 3.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.5