Movies
Ratings
443- HumintRated ★ 2.5
BugoniaRated ★ 4.0
The RIPRated ★ 2.5- The UglyRated ★ 3.5
Pulp FictionRated ★ 4.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 4.0
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 4.0
WeaponsRated ★ 3.5
Predator: BadlandsRated ★ 4.0
FrankensteinRated ★ 4.0
A House of DynamiteRated ★ 3.5
28 Years LaterRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 3.0
Good NewsRated ★ 4.0
TRON: AresRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
MantisRated ★ 2.5
HeatRated ★ 4.0
Sand CastleRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.5