Movies
Ratings
44
26 YearsRated ★ 4.0
Shaolin SoccerRated ★ 3.5
Star Wars: Episode V - The Empire Strikes BackRated ★ 3.5
LooperRated ★ 4.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
I Am SamRated ★ 4.0
The HelpRated ★ 4.5
Joint Security AreaRated ★ 4.0
Pride & PrejudiceRated ★ 3.0
X-MenRated ★ 4.5
District 9Rated ★ 4.5
The Bourne UltimatumRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 3.5
The AttorneyRated ★ 5.0
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0
New WorldRated ★ 4.5
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 3.5