Series
Ratings
74
Liar GameRated ★ 2.0
HealerRated ★ 4.0
Birth of a BeautyRated ★ 2.0
Hotel KingRated ★ 2.0
Big ManRated ★ 2.0
Here Comes Mr. OhRated ★ 3.0
Tomorrow's CantabileRated ★ 2.0
I Do, I DoRated ★ 3.0
9 End 2 OutsRated ★ 3.0
Marry Him If You DareRated ★ 3.0
Hello My TeacherRated ★ 4.0
Bel AmiRated ★ 2.0
The Suspicious HousekeeperRated ★ 2.0
Myung Wol the SpyRated ★ 3.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 2.5
Two WeeksRated ★ 4.0
PinocchioRated ★ 4.0
Pots of GoldRated ★ 3.0
Witch's RomanceRated ★ 4.0
Don't Look Back: The Legend of OrpheusRated ★ 3.0