Movies
Ratings
50
Wishing StairsRated ★ 4.0
Girl with a Pearl EarringRated ★ 4.0
FantasiaRated ★ 5.0
The ExorcistRated ★ 3.0
ChloeRated ★ 3.0
BabeRated ★ 5.0
Fly Away HomeRated ★ 5.0
A Letter to MomoRated ★ 3.0
Free WillyRated ★ 5.0
OseamRated ★ 5.0
Little NicholasRated ★ 4.0- The CureRated ★ 5.0
War of the WorldsRated ★ 5.0
Memories of MatsukoRated ★ 3.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 3.0
ValkyrieRated ★ 3.0
The Phantom of the OperaRated ★ 5.0
Sex and the CityRated ★ 4.0
PrometheusRated ★ 4.0