Movies
Ratings
1278
Holy Night: Demon HuntersRated ★ 2.5
Dark NunsRated ★ 3.0
AuditionRated ★ 3.0
PiggyRated ★ 3.5
The Platform 2Rated ★ 1.0
The MenuRated ★ 3.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.5
AbigailRated ★ 1.5
Orphan: First KillRated ★ 3.5
SmugglersRated ★ 3.5
Intimate StrangersRated ★ 3.5
John Wick: Chapter 4Rated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 4.0
Space SweepersRated ★ 0.5
FollowingRated ★ 1.0
Extreme JobRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 3.5
UprisingRated ★ 3.0
PearlRated ★ 3.0
A Quiet Place Part IIRated ★ 3.0