Series
Ratings
29
WestworldRated ★ 4.0
ERASEDRated ★ 4.5
Oh My GhostRated ★ 4.0- おっさんずラブ SPRated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0
Save MeRated ★ 3.5
My NameRated ★ 3.5
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.0- 꼬리에 꼬리를 무는 그날 이야기Rated ★ 4.0
Killing EveRated ★ 4.0
Hymn of DeathRated ★ 3.5
BridgertonRated ★ 4.0
Hotel Del LunaRated ★ 3.5
It's Okay to Not Be OkayRated ★ 3.5
Juvenile JusticeRated ★ 4.0
Inspector KooRated ★ 4.0
Killing EveRated ★ 4.0
HannibalRated ★ 5.0
HannibalRated ★ 5.0
HannibalRated ★ 5.0