Movies
Ratings
730
Escape PlanRated ★ 4.0
The Advocate: A Missing BodyRated ★ 4.0
ColombianaRated ★ 4.5
ChappieRated ★ 3.5
The Classified FileRated ★ 3.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.0
Train to BusanRated ★ 4.0
A Taxi DriverRated ★ 4.5
TunnelRated ★ 2.5
Midnight RunnersRated ★ 2.5
ChefRated ★ 4.0
Now You See Me 2Rated ★ 4.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 4.0
MementoRated ★ 4.0
1408Rated ★ 2.5
Coin Locker GirlRated ★ 4.0
The HimalayasRated ★ 3.5
Jason BourneRated ★ 5.0
Red CliffRated ★ 4.5
The Divine WeaponRated ★ 3.5