Titles you rated
The Price of ConfessionRated ★ 2.5
Emily in ParisRated ★ 2.0
Squid Game Season 2Rated ★ 1.5
Hellbound Season 2Rated ★ 2.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
Mask GirlRated ★ 2.5
D.P. Season 2Rated ★ 2.5
Crash Course in RomanceRated ★ 2.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
First LoveRated ★ 3.5
Narco-SaintsRated ★ 4.0
Loki Season 1Rated ★ 0.5
New Recruit Season 1Rated ★ 3.0
The Naked DirectorRated ★ 4.0
Pachinko Season 1Rated ★ 4.0
Juvenile JusticeRated ★ 3.0
Bloody Game Season 1Rated ★ 2.5
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 2.0
WandaVisionRated ★ 4.0
Hellbound Season 1Rated ★ 4.0