Series
Ratings
124
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
Mercy for NoneRated ★ 2.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 1.5
KarmaRated ★ 4.5
TriggerRated ★ 2.5
Mr. PlanktonRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 4.0
The Fiery Priest Season 2Rated ★ 3.5
Not Very Powerful, But AttractiveRated ★ 3.5
No Way Out: The RouletteRated ★ 4.0- Good PartnerRated ★ 2.5
New Recruit Season 2Rated ★ 4.0
New Recruit Season 1Rated ★ 4.0
The WhirlwindRated ★ 2.5
AnnaRated ★ 3.5
ConnectionRated ★ 4.5
The 8 ShowRated ★ 3.5
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
The BequeathedRated ★ 3.5
High CookieRated ★ 2.5