Titles you rated
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.0
MEGANRated ★ 3.5
SleepRated ★ 4.0
Detective Conan: Black Iron SubmarineRated ★ 3.0
Hot BloodedRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 4.0
ReboundRated ★ 3.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.5
65Rated ★ 3.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.0
Ghost StationRated ★ 2.0
OppenheimerRated ★ 4.0
Hidden StrikeRated ★ 1.5
Zom 100: Bucket List of the DeadRated ★ 3.0
Eye of the StormRated ★ 2.5
ParadiseRated ★ 2.5
ExtractionRated ★ 3.5
Extraction 2Rated ★ 3.5
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.5
Fast XRated ★ 4.0