Series
Ratings
59
Beck: Mongolian Chop SquadRated ★ 5.0
SkinsRated ★ 5.0
SkinsRated ★ 5.0
Chicago TypewriterRated ★ 4.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.5
The End of the F***ing WorldRated ★ 5.0
The ChaserRated ★ 4.5- Merry MaryRated ★ 3.5
Time Between Dog And WolfRated ★ 3.5
Summer ScentRated ★ 4.5
All InRated ★ 5.0
Gimsaengminui YeongsujeungRated ★ 3.0- Star in My HeartRated ★ 5.0
- BossRated ★ 4.0
PhoenixRated ★ 3.5
Winter SonataRated ★ 5.0
Autumn in My HeartRated ★ 5.0- GokusenRated ★ 4.5
Strongest DeliverymanRated ★ 3.0
SandglassRated ★ 5.0