Titles you rated
MonsterRated ★ 4.5
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Stop Making SenseRated ★ 4.0
Crayon Shin-chan: Intense Battle! Robo Dad Strikes BackRated ★ 2.0
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 2.0
SupermanRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
How to Train Your DragonRated ★ 3.0
SinnersRated ★ 2.5
The BrutalistRated ★ 2.5
Thunderbolts*Rated ★ 4.0
Minecraft: The MovieRated ★ 2.0
ConclaveRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 2.5
The SubstanceRated ★ 3.0
Civil WarRated ★ 3.5
HarbinRated ★ 2.0