Titles you rated
Guilty CrownRated ★ 3.0
Blue PeriodRated ★ 4.0
Dr. Stone Stone WarsRated ★ 3.0
Dr. Stone RyuusuiRated ★ 3.0
Dr. StoneRated ★ 3.5
SPY x FAMILY Season 1 Part 2Rated ★ 0.5
Country DiariesRated ★ 3.0
Love in Your BosomRated ★ 2.5
Tears of the DragonRated ★ 3.5
MRated ★ 3.0- JealousyRated ★ 3.0
- Sons and DaughtersRated ★ 3.0
- What Is Love?Rated ★ 3.0
- 데스노트Rated ★ 3.5
Chainsaw ManRated ★ 4.0
Loki Season 1Rated ★ 3.0
What If...? Season 1Rated ★ 3.0
Moon KnightRated ★ 3.5
Dorohedoro Season 1Rated ★ 4.0
Produce 101Rated ★ 3.5