Series
Ratings
37
The Price of ConfessionRated ★ 3.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.5
The 8 ShowRated ★ 3.5
SpartacusRated ★ 4.5
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
The Worst of EvilRated ★ 3.0
The Devil's PlanRated ★ 5.0
SANCTUARYRated ★ 4.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 4.0
RevenantRated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 4.0
Beef Season 1Rated ★ 2.5
You Season 3Rated ★ 2.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 3.5
A Model FamilyRated ★ 2.5
NarcosRated ★ 4.0
Juvenile JusticeRated ★ 3.5
ExtracurricularRated ★ 4.5
Our BluesRated ★ 4.5