Series
Ratings
109- Midnight Diner Season 1Rated ★ 4.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
Be PositiveRated ★ 3.0
The Good WifeRated ★ 4.0
Squad 38Rated ★ 4.0
God's Quiz Season 2Rated ★ 3.5- プライドRated ★ 3.0
For You in Full BlossomRated ★ 3.0
Obstetrics and Gynecology DoctorsRated ★ 4.0
Will It Snow For Christmas?Rated ★ 3.0
Last FriendsRated ★ 5.0- The Diary of a Resentful WomanRated ★ 5.0
- The Ordinary Life of Ms. O Season 1Rated ★ 4.5
Yeah, That's How It IsRated ★ 3.5
Princess HoursRated ★ 4.0
Beating AgainRated ★ 5.0
Marriage ContractRated ★ 4.0
Cinderella's StepsisterRated ★ 3.0
You're BeautifulRated ★ 2.5
Dream HighRated ★ 3.5