Titles you rated
F1: The MovieRated ★ 4.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
ElementalRated ★ 4.0
Mean GirlsRated ★ 3.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.5
Death on the NileRated ★ 3.0
The First Slam DunkRated ★ 4.5
Pulp FictionRated ★ 4.5
Top Gun: MaverickRated ★ 5.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.0
DuneRated ★ 4.0
Chungking ExpressRated ★ 4.5
Midnight in ParisRated ★ 4.0
1917Rated ★ 4.5
Little WomenRated ★ 4.5
The Man Standing NextRated ★ 3.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5