Series
Ratings
156
Shadow BeautyRated ★ 4.0
School 2013Rated ★ 4.0
Heart Signal Season 3Rated ★ 2.0
Heart Signal Season 2Rated ★ 4.0
Personal TasteRated ★ 3.0
Hot Stove LeagueRated ★ 5.0
Love&JoyRated ★ 3.0
You Drive Me CrazyRated ★ 4.5
The Third CharmRated ★ 2.5
Be MelodramaticRated ★ 5.0
One Spring NightRated ★ 3.0
Extraordinary YouRated ★ 3.5
Prison PlaybookRated ★ 5.0
SKY CastleRated ★ 4.5
With YouRated ★ 3.5
What's Wrong with Secretary KimRated ★ 3.5
I Need RomanceRated ★ 4.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.0
Borg MomRated ★ 3.0- Mystery FreshmanRated ★ 4.0