Series
Ratings
19
ERASEDRated ★ 4.0- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
Tokyo Ghoul √ARated ★ 3.0
Tokyo GhoulRated ★ 3.0
Natsume Yujin-choRated ★ 4.0- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
Coffee PrinceRated ★ 4.0