Series
Ratings
29
Stranger Things Season 5Rated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5
The Glory Part 2Rated ★ 4.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.5
The Seven Deadly SinsRated ★ 3.5
Tokyo GhoulRated ★ 4.0
Tokyo Ghoul √ARated ★ 4.5
Tokyo Ghoul: reRated ★ 3.0
Tokyo Ghoul:re 2nd SeasonRated ★ 3.0
Jujutsu KaisenRated ★ 4.5
The Promised Neverland Season 2Rated ★ 3.5
The Promised NeverlandRated ★ 3.5
Demon SlayerRated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 5.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 5.0