Titles you rated
- 데스게임: 천만원을 걸어라Rated ★ 2.0
The White Mage Who was Banished From the Hero's Party is Picked Up by an S-Rank Adventurer: This White Mage is Too Out of the Ordinary!Rated ★ 1.5
The Fragrant Flower Blooms with DignityRated ★ 3.0
Rick and Morty Season 8Rated ★ 3.0
Physical: 100 Season 2Rated ★ 3.0
Physical: 100 Season 1Rated ★ 3.5- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.0
- Physical: AsiaRated ★ 3.5
Arcane Season 2Rated ★ 3.0
Arcane Season 1Rated ★ 3.0
The Apothecary Diaries Season 2Rated ★ 3.5
GachiakutaRated ★ 2.5
DAN DA DANRated ★ 3.5
Dan Da DanRated ★ 3.5
WITCH WATCHRated ★ 3.0
Tougen AnkiRated ★ 1.5
UzumakiRated ★ 2.0
I May Be a Guild Receptionist, but I'll Solo Any Boss to Clock Out on TimeRated ★ 2.0
The Apothecary DiariesRated ★ 3.5
Alya Sometimes Hides Her Feelings in RussianRated ★ 3.0