Series
Ratings
41
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 5.0
Hotel Del LunaRated ★ 4.0
My MisterRated ★ 5.0- Psalms of Planets Eureka SevenRated ★ 4.0
Elfen LiedRated ★ 3.0
Legend of the Galactic HeroesRated ★ 4.5- Battle Fairy YukikazeRated ★ 4.5
Hell GirlRated ★ 3.5
Full Metal Panic! The Second RaidRated ★ 4.5
Future GPX Cyber Formula SINRated ★ 3.5
Future GPX Cyber Formula ZERORated ★ 3.0- School RumbleRated ★ 3.5
Chrono CrusadeRated ★ 3.0
Full Metal Panic? FumoffuRated ★ 3.5
Full Metal Panic!Rated ★ 4.0- Dragon LeagueRated ★ 3.0
The Melancholy of Haruhi Suzumiya 2Rated ★ 3.5- The Brave Fighter of Legend Da-GarnRated ★ 3.0
- Future GPX Cyber FormulaRated ★ 3.5
Aoi Yu × Yottsu No Uso CamouflageRated ★ 4.0