Series
Ratings
34
MaskRated ★ 4.0
From Five To NineRated ★ 4.0
HealerRated ★ 4.0
Tokyo Ghoul √ARated ★ 5.0
Tokyo GhoulRated ★ 5.0
Save MeRated ★ 4.0
Made In AbyssRated ★ 5.0- InuYashaRated ★ 4.0
Voice season1Rated ★ 5.0
Assassination ClassroomRated ★ 4.0- For You In Full Blossom SpeciaRated ★ 3.5
I Live AloneRated ★ 3.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 3.0
For You in Full BlossomRated ★ 3.0
Empress KiRated ★ 4.0
Love in the MoonlightRated ★ 3.0
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 3.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 2.0
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0