Titles you rated
Made In Korea Season 1Rated ★ 2.5
Genie, Make a WishRated ★ 1.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
KarmaRated ★ 3.0
Hyper KnifeRated ★ 3.0
KingdomRated ★ 3.5
Kingdom Season 1Rated ★ 3.5
Sweet Home Season 2Rated ★ 2.0
Money Heist season 3Rated ★ 3.5
Money Heist season 2Rated ★ 3.5
Money Heist season 1Rated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
Shop of the LampRated ★ 3.0
The Worst of EvilRated ★ 3.5
Gangnam B-SideRated ★ 2.5
BargainRated ★ 3.0
Hellbound Season 2Rated ★ 2.0- Forgotten SeasonRated ★ 2.5
- The FrogRated ★ 3.0
Parasyte: The GreyRated ★ 3.0