Titles you rated
Prison PlaybookRated ★ 3.5
Anne with an ERated ★ 3.5
The Umbrella Academy Season 1Rated ★ 3.0
Wednesday Season 1Rated ★ 3.0
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 3.0
The Way of the HousehusbandRated ★ 3.0
Good Omens Season 2Rated ★ 3.5
Santa Clarita DietRated ★ 3.5
Person of Interest Season 1Rated ★ 4.0
This Is the Zodiac SpeakingRated ★ 3.5
JoJo's Bizarre AdventureRated ★ 3.0
Ikebukuro West Gate ParkRated ★ 3.5
Teen WolfRated ★ 3.5
MisfitsRated ★ 3.5
Kindaichi Case FilesRated ★ 3.0
The BlacklistRated ★ 3.5
Sex EducationRated ★ 3.0
Prison Break Season 1Rated ★ 3.5
Devilman: CrybabyRated ★ 3.5
The BoysRated ★ 3.5