Titles you rated
The Gray ManRated ★ 3.0
EncantoRated ★ 3.5
DeadpoolRated ★ 4.0
Free GuyRated ★ 3.5
The Blind SideRated ★ 3.5
After LifeRated ★ 4.0
Promising Young WomanRated ★ 4.5
BrooklynRated ★ 3.5
Jojo RabbitRated ★ 4.0
A Better TomorrowRated ★ 3.5
John Wick: Chapter 2Rated ★ 3.5
Les MisérablesRated ★ 4.5
Time of the GypsiesRated ★ 4.5
Three Billboards Outside Ebbing, MissouriRated ★ 4.5
Erin BrockovichRated ★ 3.5
NomadlandRated ★ 4.0
What the HealthRated ★ 3.0
The Game ChangersRated ★ 3.0
The RevenantRated ★ 4.0
Laurence AnywaysRated ★ 4.5